Close Menu
    Facebook X (Twitter) Instagram
    Nieuws uit Fryslân
    • Nu in de winkel: het juninummer van Friesland Post
    • Nu in de winkel: het meinummer van Friesland Post
    • Uniek slaapfeestje in Natuurmuseum Fryslân
    • Feestelijke aanbieding meertalige kinderboeken Waadhoeke
    • Nu in de winkel: het aprilnummer van Friesland Post
    • Oproep: De Lawei zoekt oorlogsverhalen uit Drachten of gemeente Smallingerland
    • Nationaal Boekenweekgeschenk ‘De krater’ verschijnt ook in het Fries
    • Nu in de winkel: het maartnummer van Friesland Post
    Facebook X (Twitter) RSS Instagram
    Friesland Post
    Thús yn Fryslân
    • Home
    • Nieuwsrubrieken
      • Algemeen
      • Cultuur
      • Eten en drinken
      • Natuur
    • Win
    • Magazine
      • Edities
      • Oplossingen puzzels insturen
      • Oplossingen puzzels controleren
      • Lezerfoto’s insturen
      • Tip de redactie
      • Adverteren
    • Abonnementen
    • Webshop
    • Verkoopadressen
    0 Shopping Cart
    Friesland Post
    0513 - 68 33 14
    You are at:Home»Magazine»Decembereditie 2024
    Jaararchief: 2024
    • Yn Petear mei Arnaud Oosterbaan

    • Monumentaal wonen in hartje Raerd

    • Dicht bij Willem Lodewijk

    • De warmte van december in de keuken

    • Fryslân in 2050

    • Kaasmakerij met beleving

    Decembereditie 2024

    0
    By Onze redactie on 29 november 2024

    Het is zover, alweer de laatste editie van Friesland Post in 2024. We gaan dit keer Yn Petear met Arnaud Oosterbaan, artistiek leider en initiatiefnemer van het Friese productiehuis Nootstroom, en brengen een bezoek aan een markante woning in hartje Raerd. December is ook de maand van terugblikken en vooruitkijken; dat doen we in het kader van Friesland Post 50 jaar. Wat kwam er uit van de voorspellingen die in 1998 werden gedaan over 2025? En hoe ziet Fryslân er in 2050 uit? Ook ontmoeten we twee vijftigers die we destijds als twintigers spraken. En we maken de decembermaand nóg gezelliger met heerlijke recepten voor kerstkoekjes, glühwein en oliebollen. Veel leesplezier!

    Yn Petear mei Arnaud Oosterbaan

    Yn Petear mei Arnaud Oosterbaan Arnaud Oosterbaan, artistiek leider en initiatiefnemer van het Friese productiehuis Nootstroom, vertelt over zijn passie voor muziektheater op bijzondere locaties. Zoals 'Dwaallicht' op het fabrieksterrein van K.I.G. in Terband, waar jij als lezer bij kunt zijn. Dus doe mee aan de Winactie en win kaarten!

    Monumentaal wonen in hartje Raerd

    Monumentaal wonen in hartje Raerd In Raerd vonden Karen Kroeze en Marco Gietema een monumentaal huis vol charme en geschiedenis. Zij en hun gezin voelen zich helemaal op hun plek in dit karakteristieke dorp. Friesland Post nam een kijkje in hun kleurrijke woning.

    Dicht bij Willem Lodewijk

    Dicht bij Willem Lodewijk Onder leiding van André Buwalda en Jeroen Punt zijn de 'dagboeken' van Willem Lodewijk van Nassau-Dillenburg - Us Heit - getranscribeerd. De hoogtepunten worden in een boek gepubliceerd, dat eind 2025 zal verschijnen.

    De warmte van december in de keuken

    De warmte van december in de keuken Wanneer de dagen korter worden en de kou ons naar binnen drijft, is de keuken dé plek om samen te genieten van de gezelligheid van de feestdagen. We geven je heerlijke recepten voor kerstkoekjes, glühwein en oliebollen.

    Fryslân in 2050

    Fryslân in 2050 Naast een terugblik op de voorspellingen uit 1998 over 2025, kijken we ook vooruit naar Fryslân in 2050. De krimp van het inwonertal stemt Meindert Schroor tot zorg: 'Wy ha de minsken nedich foar alle wurk en soarch.'

    Kaasmakerij met beleving

    Kaasmakerij met beleving Friesland Post bracht dit keer een bezoek aan de kaasmakerij van Henri Willig in Heerenveen waar vaklieden werken. Maar het zijn robots die er de kazen uiterst efficiënt keren en behandelen.

    Share. Facebook Twitter Pinterest LinkedIn Tumblr Email
    Previous ArticleNovembereditie 2024
    Next Article Januari-editie 2025
    Leave A Reply Cancel Reply

    Deze maand in de Friesland Post
    • Juni-editie 2025

      Juni-editie 2025

      De zomer is in aantocht: een tijd van plannen maken en inspiratie opdoen. In het juninummer van Friesland Post ontdek …Lees meer »
    Boekentip: SKS jubileumboek
    • Toevoegen aan winkelwagen

      SKS jubileumboek “Der moat syld wurde!”

      Boeken € 24,95
    Cadeaubon Half jaar abonnement

    Lezerfoto's
    Deel jouw eigen foto van Friesland nu
    Rubrieken
    • Algemeen
    • Cultuur
    • Eten en drinken
    • Natuur
    Lezers
    • Tip de redactie
    • Lezerfoto’s insturen
    • Oplossingen puzzels insturen
    • Oplossingen puzzels controleren
    Contact
    • Abonneren
    • Adverteren
    • Veelgestelde vragen
    • Klantenservice
    Over ons

    Friesland Post is hét magazine van Friesland, dat twaalf keer per jaar verschijnt. Iedere editie van het tijdschrift Friesland Post staat vol met unieke artikelen over de meest uiteenlopende onderwerpen.

    Volg ons op:

    Facebook X (Twitter) Instagram RSS
    Friesland Post is een uitgave van Van der Let & Partners
    • Algemene voorwaarden
    • Privacy & Cookies
    • Sitemap

    Type above and press Enter to search. Press Esc to cancel.