Close Menu
    Facebook LinkedIn Instagram RSS
    Nieuws uit Fryslân
    • Nu in de winkel: het novembernummer van Friesland Post
    0513 - 68 33 14
    Facebook LinkedIn Instagram RSS
    Friesland Post
    • Nieuwsrubrieken
      • Column
      • Algemeen
      • Cultuur
      • Eten en drinken
      • Natuur
    • Win
    • Magazine
      • Edities
      • Oplossingen puzzels insturen
      • Oplossingen puzzels controleren
      • Lezerfoto’s insturen
      • Tip de redactie
      • Adverteren
    • Abonnementen
    • Webshop
    Word abonnee
    Tip de redactie
    0 Shopping Cart
    0 Shopping Cart
    Friesland Post
    Word abonnee
    • Abonneren
    • Adverteren
    • Veelgestelde vragen
    • Klantenservice
    Home»Magazine»Februari-editie 2025

    Februari-editie 2025

    Onze redactieDoor Onze redactie31 januari 20251 minuut leestijd
    Facebook Twitter Pinterest LinkedIn Tumblr Email
    Jaararchief: 2025
    In deze editie:
    • Bruggenbouwer voor natuur en cultuur
    • Interieurtrends 2025
    • Bloeizone brûst in Bakkeveen
    • Metalen rups voor natuurherstel in Fochteloërveen
    • Muziek als bron van vitaliteit

    De februari-editie van Friesland Post staat weer boordevol inspirerende verhalen en vernieuwende ideeën. We ontmoeten Jan Willem Zwart, een bruggenbouwer tussen natuur en cultuur, en gaan Yn Petear over zijn passie voor het Friese landschap en erfgoed.

    In de Woonspecial ontdek je de nieuwste interieurtrends voor 2025, van persoonlijk en kleurrijk tot klassiek met een speelse twist. Deze maand staat de Markante woning aan de rand van Dronryp en zetten we als Streekproduct haver uit Holwert in de schijnwerpers.

    Verder staat de gemeente Ooststellingwerf centraal en brengen we een bezoek aan Krasse Knar ‘Accordeon Lammy’. En dat is nog maar een kleine greep uit wat deze maand in Friesland Post te ontdekken valt!

    We wensen je heel veel leesplezier!

    Bruggenbouwer voor natuur en cultuur

    Bruggenbouwer voor natuur en cultuurAls jongetje wilde Jan Willem Zwart boswachter worden. Nu zwalkt hij door de natuur, waakt over de Waddenzee, koestert botanische tuinen en duikt in het verleden van staten en stinzen. Hij bruist van energie en volgt zijn idealen. Friesland Post ging yn petear met Jan Willem Zwart.

    Interieurtrends 2025

    Interieurtrends 2025Er zijn weer allerlei trends voor in het interieur die wij al te graag met jullie delen. Van knalkleuren, tot handgemaakte accessoires en van klassieke elementen tot opvallende prints: er komt van alles voorbij. Voor welke stijl ga jij? Laat je inspireren!

    Bloeizone brûst in Bakkeveen

    Bloeizone brûst in BakkeveenIn de serie Bloeizones in Fryslân is Friesland Post deze editie te gast in Bakkeveen. Dit dorp was de eerste Bloeizone in Fryslân en telt als voorbeeld voor veel andere dorpen. Centraal staat de koffieochtend in de Doarpskeamer, het hart van het dorp waar mensen samenkomen en verbinding ontstaat. Lees de ervaringen over dit bijzondere initiatief.

    Metalen rups voor natuurherstel in Fochteloërveen

    Metalen rups voor natuurherstel in FochteloërveenIn de blik op Ooststellingwerf gaan we naar het Fochteloërveen waar minimaal 400.000 kubieke meter grond, zand en leem van zijn plaats komt. Het zijn normaal gesproken 20.000 vrachtwagens vol. Maar in het kwetsbare natuurgebied doen ze het helemaal anders: emissiearm. Het is een revolutionair voorbeeldproject.

    Muziek als bron van vitaliteit

    Muziek als bron van vitaliteitMet bijna 5000 abonnees op haar YouTube-kanaal ‘Accordeon Lammy’ en duizenden volgers en ‘vrienden’ op Facebook, bereikt Lammy Bruyns-van Engen uit Heerenveen muziekliefhebbers over de hele wereld. Op 1 januari 2025 plaatste de accordeonist haar 2900e filmpje op Facebook, een nieuwe muzikale uitvoering die later ook op haar YouTube-kanaal geplaatst zal worden. Dit jaar hoopt Lammy haar tachtigste verjaardag te vieren – een mijlpaal in een leven vol muziek en creativiteit. Een prachtige reden om haar te eren in onze rubriek Krasse Knarren.

    Delen: Facebook Twitter Pinterest LinkedIn Tumblr Email
    Vorig artikelJanuari-editie 2025
    Volgend artikel Maarteditie 2025
    Laat een reactie achter Cancel Reply

    Boekentip: SKS jubileumboek
    • SKS jubileumboek “Der moat syld wurde!”Toevoegen aan winkelwagen

      SKS jubileumboek “Der moat syld wurde!”

      Boeken € 24,95
    Lezerfoto's
    Deel jouw eigen foto van Friesland nu
    Deze maand in de Friesland Post
    27 november 2025

    Decembereditie 2025

    Rubrieken
    • Algemeen
    • Cultuur
    • Eten en drinken
    • Natuur
    Lezers
    • Tip de redactie
    • Lezerfoto’s insturen
    • Oplossingen puzzels insturen
    • Oplossingen puzzels controleren
    Contact
    • Abonneren
    • Adverteren
    • Veelgestelde vragen
    • Klantenservice
    Over ons

    Friesland Post is hét magazine van Friesland, dat twaalf keer per jaar verschijnt. Iedere editie van het tijdschrift Friesland Post staat vol met unieke artikelen over de meest uiteenlopende onderwerpen.

    Volg ons op:

    Facebook X (Twitter) Instagram RSS
    Friesland Post is een uitgave van Van der Let & Partners
    • Algemene voorwaarden
    • Privacyverklaring
    • Privacyinstellingen
    • Sitemap

    Typ hierboven en druk op Enter om te zoeken. Druk op Esc om te annuleren.