De januari-editie van Friesland Post ligt weer in de winkels. In dit nummer spreken we onder meer vier Friese influencers, maken we een rondgang langs de stinzen in Franeker en nemen we een kijkje bij de Maritieme Academie in Harlingen. Benieuwd wat jou dit nieuwe jaar staat te wachten? Lees dan de Friesland Post-jaarhoroscoop. Dit, en nog veel meer!



Welmoed Deinum, Marrit de Lang, Tessa Couperus en Harm, trekken dagelijks duizenden kijkers naar hun socialmediaposts. Wie zijn ze en wat doen ze? Dat lees je deze maand in Friesland Post.
In deze editie neemt Fokko Bosker ons voor de laatste keer mee op ontdekkingsreis in het Friese landschap. Ditmaal bezoekt hij het kleine natuurgebiedje de Kapellepôlle, waar hij op zoek gaat naar de holenduif.
In Friesland Post maken we een bijzonder ommetje door Franeker. Vanaf het huis van Eise Eisinga 'wandelen' we langs de oude stadsstinzen die Franeker rijk is.
De Maritieme Academie in Harlingen is de en na oudste scheepvaartschool van Nederland. De school is het thuis voor zo'n 500 leerlingen die hier leren hoe het is om te werken en leven op een groot schip. Friesland Post nam een kijkje.
Veel dorpssupers hebben het moeilijk en in de voorbije jaren zijn er vele kleine supermarkten gesloten. In november dit jaar besloot ook dorpswinkel Faber in Lippenhuizen de deur voorgoed op slot te gooien, waarmee een eeuw service verdwijnt.
Altijd interessant en mooi!