Close Menu
    Facebook LinkedIn Instagram RSS
    Nieuws uit Fryslân
    • Nu in de winkel: het novembernummer van Friesland Post
    0513 - 68 33 14
    Facebook LinkedIn Instagram RSS
    Friesland Post
    • Nieuwsrubrieken
      • Column
      • Algemeen
      • Cultuur
      • Eten en drinken
      • Natuur
    • Win
    • Magazine
      • Edities
      • Oplossingen puzzels insturen
      • Oplossingen puzzels controleren
      • Lezerfoto’s insturen
      • Tip de redactie
      • Adverteren
    • Abonnementen
    • Webshop
    Word abonnee
    Tip de redactie
    0 Shopping Cart
    0 Shopping Cart
    Friesland Post
    Word abonnee
    • Abonneren
    • Adverteren
    • Veelgestelde vragen
    • Klantenservice
    Home»Magazine»Oktober 2014

    Oktober 2014

    onze redactieDoor onze redactie25 september 2014Bijgewerkt op:25 september 20141 minuut leestijd
    Facebook Twitter Pinterest LinkedIn Tumblr Email
    Jaararchief: 2014
    In deze editie:
    • Overnachten in een bijzondere vakantiewoning
    • Beurs Gezin
    • Natuurlijk vermaak
    • Veertig jaar Friese dierenliefde
    • Margreet runt een weeshuis in India

    Al 40 jaar presenteert en verbindt Friesland Post de Friese cultuur. Nu in ons jubileumjaar gaan we ons naast de papieren uitgave ook actief op internet richten. Op onze vernieuwde website vind je nu ook interessante nieuwtjes en bijzondere weetjes van Friese bodem. Ook plaatsen we daar de leukste eropuit tips en boeiende achtergrondinformatie over Friesland. De website is een interessant platform waarmee we nog meer kunnen communiceren met onze trouwe en groeiende lezerspubliek. Neem snel een kijkje en doe gelijk mee aan onze winactie. Deze maand kun je namelijk een weekendje weg winnen in een bijzondere vakantiewoning aan het IJsselmeer in Makkum.

    Overnachten in een bijzondere vakantiewoning

    Overnachten in een bijzondere vakantiewoningDe herfst is een heerlijke tijd om er even tussenuit te gaan. En dat hoeft helemaal niet ver te zijn, want waarom zou je de zon in Zuid-Europa opzoeken als onze eigen provincie zoveel moois te bieden heeft? Friesland Post selecteerde vier bijzondere vakantiewoningen in Friesland.

    Beurs Gezin

    Beurs GezinBeurs Gezin in het WTC Expo in Leeuwarden richt zich op (aanstaande) ouders en hun kinderen van 0 tot en met 12 jaar. De beurs, die georganiseerd wordt in het laatste weekend van de herfstvakantie op vrijdag 17, zaterdag 18 en zondag 19 oktober, biedt voor elk wat wils. Gezin biedt ruimte aan exposanten die allerlei nieuwtjes lanceren en informatie verschaffen over hun producten. Alle denkbare thema’s komen aan bod: van kleding tot schoenen en van luiers tot speeltoestellen.

    Natuurlijk vermaak

    Natuurlijk vermaakZet drie kleuters met een gids van It Fryske Gea in de Friese natuur en ze hebben de tijd van hun leven. Daar kan geen speelparadijs of pretpark tegenop. Drie uren lang bivakkeerden Anique (5), Meike (5) en Matthijs (4) met Betty Kooistra door It Wikelslân nabij Earnewâld. Zintuigen prikkelen en humor beleven daar draait het allemaal om tijdens de tocht.

    Veertig jaar Friese dierenliefde

    Veertig jaar Friese dierenliefdeDat Fryslân veel dierenvrienden kent, bewijst het archief van Friesland Post. In het kader van dierendag selecteerden wij een aantal bijzondere verhalen die rechtstreeks zijn voortgekomen uit de liefde voor het dierenrijk.

    Margreet runt een weeshuis in India

    Margreet runt een weeshuis in IndiaSamen met haar man en kinderen woont Margreet Diment in Varanasi, Noord-India. Ze runt een weduwenhuis dat onderdak biedt aan kansarme weduwen. Het besluit om voorgoed naar India te vertrekken was een roeping van God.

    Delen: Facebook Twitter Pinterest LinkedIn Tumblr Email
    Vorig artikelSeptember 2014
    Volgend artikel November 2014
    Laat een reactie achter Cancel Reply

    Boekentip: SKS jubileumboek
    • SKS jubileumboek “Der moat syld wurde!”Toevoegen aan winkelwagen

      SKS jubileumboek “Der moat syld wurde!”

      Boeken € 24,95
    Lezerfoto's
    Deel jouw eigen foto van Friesland nu
    Deze maand in de Friesland Post
    27 november 2025

    Decembereditie 2025

    Rubrieken
    • Algemeen
    • Cultuur
    • Eten en drinken
    • Natuur
    Lezers
    • Tip de redactie
    • Lezerfoto’s insturen
    • Oplossingen puzzels insturen
    • Oplossingen puzzels controleren
    Contact
    • Abonneren
    • Adverteren
    • Veelgestelde vragen
    • Klantenservice
    Over ons

    Friesland Post is hét magazine van Friesland, dat twaalf keer per jaar verschijnt. Iedere editie van het tijdschrift Friesland Post staat vol met unieke artikelen over de meest uiteenlopende onderwerpen.

    Volg ons op:

    Facebook X (Twitter) Instagram RSS
    Friesland Post is een uitgave van Van der Let & Partners
    • Algemene voorwaarden
    • Privacyverklaring
    • Privacyinstellingen
    • Sitemap

    Typ hierboven en druk op Enter om te zoeken. Druk op Esc om te annuleren.